נוות ישראל

 מיתוג פנים ארגוני btl
| הפקות

סמינר נוות ישראל מלווה מאות בנות מדי שנה במגוון מסלולי לימודים, העיצוב הויזואלי והמיתוג של הסמינר הם נדבך חשוב בתהליך קבלת ההחלטות של התלמידות, בעיצוב מעורר השראה השתדלנו לשלב בין ערכי הסמינר למקצועיות הבלתי מתפשרת למען העתיד.

gold_ring_cut

בריכות נוות ישראל

אסטרטגיה | מיתוג פנים ארגוני btl
פרסום מיתוגי ומכירתי | הפקות

ככל שהאתגר מסובך יותר כך גם הסיפוק הוא יותר גדול, כך ממש אנחנו מרגישים אחרי כמה שנים של עבודה עם 'בריכות נוות ישראל' הסיפוק שבפיצוח, התגובות הזורמות והפרסום המוצלח כל אלה נתנו לנו להרגיש שהצלחנו.

פרסום תדמית

לאחר שגיבשנו את האסטרטגיה המדויקת והגדרנו עת ערכי המותג, השלמנו את עיצוב וניסוח כל חומרי השיווק ויחד עם הבריכה המתמלאת מדי עונה בקורסים עד אפס מקום גם התקדמנו צעד צעד במיתוג כשבכל עונה אנחנו מביאים עומק נוסף.

פרסום מכירתי

כולם כבר מכירים, הפרסום עובד בגדול, עכשיו נשאר רק למלא את החורים, השתלמויות, לימודי שחיה, קורסים והתעמלויות, ב״ה הבריכה לא ריקה לרגע אחד.

מיתוג ויזואלי

מיתוג נמדד בפרטים הקטנים, גם כאן לא השארנו מקום פנוי, כרטיסי מנוי, תעודת שחיה, כרטיסיות, תיקים ועוד, במיתוג יפהפה ועדכני שמשאיר טעם טוב לשנים רבות.

הבינה המלאכותית כבר כאן, הכנו לכם הרצאה מרוכזת ופרקטית במיוחד שתוכלו כבר היום לשפר את העסק שלכם, לכתוב טקסטים בקלות וליצור בעצמכם תמונות מרגשות ויחודיות, לכו על זה >>>